Lot 713:
Mantova. Francesco II Gonzaga (1484-1519). Quattrino. CNI 193/241; MIR (Lombardia, zecche) 437. AE. 2.09 g. 16.00 mm. Patina verde Bel BB.
Start price € 40
Current price € 75
Bids: 7